pracownia fotografii ostrowiec Świętokrzyski
 

strona główna fotogenic - ostrowiec Świętokrzyski opis firmy fotogenic - ostrowiec Świętokrzyski oferta usług fotogenic - fotograf ostrowiec Świętokrzyski galeria - śluby, wesela, chrzty św. fotogenic - ostrowiec Świętokrzyski firmy godne polecenia w ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach fotogenic - kontakt z fotografem


 

Pracownia Fotografii FOTOGENIC to dynamicznie rozwijająca się firma
działająca w branży fotograficznej, która stawia sobie za priorytet
świadczenie usług najwyższej jakości.

Nasze motto to "Życie jest tak niezwykłą chwilą, że nie zdążysz się obejrzeć, a pognał je czas. My zatrzymujemy je w kadrze".

Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie w fotografii, indywidualne podejście do każdego klienta oraz dbanie o najwyższą jakość usług.

Wykonujemy fotoreportaże i plenery ślubne, fotoreportaże z Chrztu Świętego, studniówek, koncertów oraz wszelkich imprez rodzinnych
i firmowych. Świadczymy również usługi w zakresie fotografii reklamowej wnętrz i przedmiotów. Na życzenie klienta z pasją podejmiemy się wykonania każdego zlecenia.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia galerii zdjęć i namawiamy do skorzystania z usług naszej Pracowni.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na każde pytanie.Wszelkie prawa zastrzeżone ©
2011 Pracownia Fotografii FOTOGENIC

Odwiedź nas na